Pracuj z nami!

Konstruktor odzieży (17-05-2021)

Firma Medgical produkująca głównie odzież medyczną, poszukuje konstruktora do stałej współpracy. W swojej ofercie posiada kolekcje damskie i męskie, szyje z dzianin i tkanin.

Zadania:

  • Wykonywanie konstrukcji odzieży.
  • Stopniowanie modeli i nanoszenie poprawek do gotowych wzorów.
  • Przygotowywania układów wykroju- trafaryty.
  • Druk układu na ploterze tnącym.
  • Współpraca z produkcją.

Wymagania:

  • Znajomość konstrukcji, modelowania i stopniowania.
  • Znajomość zasad kroju i szycia.
  • Znajomość właściwości dzianin, tkanin i umiejętność doboru dodatków odzieżowych.
  • Preferowana umiejętność obsługi programów komputerowych do konstrukcji odzieży.

Specjalista ds. Social Media (17-05-2021)

Firma Medgical poszukuje kolejnej osoby do swojego zespołu na stanowisko : specjalista ds. Social Media.

Zadania:

  • Aktywna obsługa kanałów SM – Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest – planowanie, publikacja.
  • Codzienny monitoring mediów (7 dni w tygodniu).
  • Tworzenie i montaż prostych form video – formaty Instagramowe.
  • Rozwój SM włącznie z tworzeniem koncepcji ich rozwoju.
  • Tworzenie banerow na stronę sklepu internetowego.
  • Współpraca z markami.

Wymagania:

  • Znajomość social mediów.
  • Znajomości programów graficznych, które pozwalają na tworzenie prostych kreacji.
  • Lekkie pióro, umiejętność tworzenia contentu w social media.
  • Wyczucie estetyki, zarówno językowo jak i wizualnie.
  • Kreatywność, zaangażowanie.
  • Umiejętność dobrej samoorganizacji czasu pracy.
  • Nieszablonowego myślenia, innowacyjności i inicjatywy, trzymania ręki na pulsie social media.
  • Znajomość języka angielskiego (pisanie postów)

Fotograf (17-05-2021)

Firma poszukuję fotografa do stałej współpracy.
Zadania:
  • Organizowanie sesji zdjęciowych nowych kolekcji ( miejsce, koncepcja )
  • Współpraca i wybór modeli.
  • Obróbka zdjęć pod stronę internetową i social media.
  • Wykonywanie zdjęć produktowych i  Flat Lay z zaaranżowaniem ich.
  • Wykonywanie krótkich filmów promocyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako fotograf lub prowadzenie własnych kanał social media z dbaniem o spójny feed.
  • Umiejętność obsługi programów Adobe: Photoshop i Lightroom.
  • Kreatywność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i rodzaju umowy.